Forum

HOME

O UDRUZI

ŠTO JE
DISLEKSIJA?

SIMPTOMI
DISLEKSIJE

TERAPIJA
DISLEKSIJE

DISGRAFIJA

DISLEKSIJA I
MATEMATIKA

DISKALKULIJA

RJEČNIK
TERMINA

KOME SE JAVITI,
ŠTO ČINITI?

USTANOVE,
LOGOPEDI

SAVJETI RODITELJIMA
I UČITELJIMA

HIPERAKTIVNOST

RAZNI TEKSTOVI O DISLEKSIJI I
SLIČNIM TEMAMA

PRAVA
DJECE S
DISLEKSIJOM
ŠKOLAMA

ZAKONI I PROPISI

KAKO TEKST
PRILAGODITI
DISLEKTIČARIMA

POZNATI
DISLEKTIČARI

PROJEKTI I AKTIVNOSTI

DISLEKSIJA I
KNJIŽNICE

DOGAĐANJA

LITERATURA I
POMAGALA

download - BILTEN I TEKST WEB STRANICE

EVROPSKA UDRUGA ZA
DISLEKSIJU

LINKOVI

ABOUT US

DYSLEXIA IN
CROATIA

 

 

POPIS USTANOVA I
PRIVATNIH LOGOPEDSKIH KABINETA
U HRVATSKOJ

Ovaj popis sastavljen je na temelju podataka koji su nam dostupni. Ako primijetite nešto neispravno na popisu, molimo Vas, javite nam kako bismo ga mogli dopuniti u sljedećem izdanju priručnika i na web-stranici.
Javite nam se na:
ada.pavlic-cottiero@zg.t-com.hr

Zagrebačka županija
Krapinsko - zagorska županija
Sisačko - moslavačka županija
Karlovačka županija
Varaždinska županija
Koprivničko - križevačka županija
Bjelovarsko - bilogorska županija
Primorsko - goranska županija
Ličko - senjska županija
Virovitičko - podravska županija
Požeško - slavonska županija
Brodsko - posavska županija
Zadarska županija
Osječko - baranjska županija
Šibensko - kninska županija
Vukovarsko - srijemska županija
Splitsko - dalmatinska županija
Istarska županija
Dubrovačko - neretvanska županija
Međimurska županija
Grad Zagreb

 

1. Zagrebačka županija

Bistra
Bolnica za kronične dječje bolesti, Bolnička 1
Bregana
Centar za odgoj, obrazovanje i osposobljavanje mladeži Lug, Lug Samoborski, Kneza Zdeslava 2
Buševec
Nakladništvo i logopedsko savjetovalište Ostvarenje, Pušćine 21
Donja Zelina
OŠ Ksavera Šandora Đalskog, Dragutina Stražimira 24,
Dubrava
OŠ Dubrava, Sv. Margarete 15
Dugo Selo
Centar za smještaj i rehabilitaciju Stančić, Zagrebačka bb
Graberje Ivaničko
OŠ Josipa Badalića, Zagrebačka 11
Ivanić Grad
Logoped, privatni logopedski kabinet, Proljetna 2
Jastrebarsko
OŠ Ljubo Babić, Ante i Davida Starčevića 16
Klinča Sela
privatni logopedski kabinet ABECEDA LOGOPEDA,
Zagrebačka 30, Klinča Sela, Jastrebarsko
Kloštar Ivanić
OŠ braće Radić, Školska 20
privatni logopedski kabinet Logos, Kralja Tomislava 12
Krašić
OŠ Kardinal Alojzije Stepinac, Krašić b
b
Kupljenovo
OŠ Kupljenovo-Luka, Matije Gupca 53
Prigorje Brdovečko
OŠ Ivane Brlić-Mažuranić, Kolodvorska 31
Samobor
OŠ Samobor, Stražnička 14
Dječji vrtić Grigor Vitez, Perkovčeva 88/1
Verba volant, privatni logopedski kabinet, Kleščićeva 5
Sesvete
Logopedski kabinet Blaži, Prva prigorska 10a, privatni logopedski kabinet
Sveti Ivan Zelina
OŠ Dragutin Domjanić, Ivana Gundulića 2
Šenkovec
OŠ Ivana Perkovca, Zagrebačka 30
Velika Gorica
OŠ Eugena Kumičića, Josipa Pucekovića 4,
OŠ Eugena Kvaternika, Školska 4
Dječji vrtić Ciciban, Vladimira Vidrića 2
Dječji vrtić Velika Gorica, Pucekovićeva 2
Centar za odgoj i obrazovanje djece i mladeži, Zagrebačka 90
Centar za djecu, mlade i obitelj, Kurilovečka 48
Vrbovec
I. osnovna škola, Trg Petra Zrinskog 2
II. osnovna škola, Brdo bb
Vukovina
OŠ Vukovina, Školska 20
Zaprešić
OŠ Antuna Augustinčića, Vladimira Nazora 2a
OŠ Ljudevita Gaja, Ljudevita Gaja 2
Logopedski kabinet Logoart, Trg dr. F. Tuđmana 8


 

2. Krapinsko - zagorska županija


Budinšćina
Centar za odgoj, obrazovanje i osposobljavanje Zajezda, Zajezda 31
OŠ Vladimira Nazora, Budinščina 18c
Desinić
OŠ Đure Prejca, Ratkajeva 8
Donja Stubica
OŠ Donja Stubica, Toplička cesta 27
Centar za radnu terapiju i rehabilitaciju, Toplička bb
Hum na Sutli
OŠ Viktora Kovačića, Hum na Sutli 152/1
Klanjec
OŠ Antuna Mihanovića, Lijepe naše 41
Kraljevec na Sutli
OŠ Pavla Štoosa, Kraljevec na Sutli 125
Krapina
OŠ Augusta Cesarca, Ivana Vrencea 1
OŠ Ljudevita Gaja, Trg Stjepana Radića 1
Krapinske Toplice
OŠ Krapinske Toplice, Zagrebačka 12
Dječji vrtić Maslačak, Zagrebačka 12
Bolnica za reumatske bolesti i rehabilitaciju, Gajeva 2
Lobor
OŠ Franje Horvata Kiša, Trg Svete Ane 28
Mače
OŠ Mače, Mače 32
Petrovsko
OŠ Antuna Mihanovića, Petrovsko 58
Pregrada
OŠ Janka Leskovara, Dragutina Kunovića 8
Radoboj
OŠ Side Košutić, Radoboj 21
Zabok
OŠ Ksavera Šandora Đalskog, Đački put bb
Zlatar Bistrica
OŠ Zlatar Bistrica, Vladimira Nazora 10

 

3. Sisačko - moslavačka županija


Glina
OŠ Glina, Ante Starčevića 1
Kutina
Dječji vrtić Kutina, Augusta Cesarca 4a
Lekenik
Ostvarenje-logopedski kabinet - izdavačka djelatnost,
Donji Vukojevac 12
Novska
OŠ Novska, Trg dr. Franje Tuđmana 1
Petrinja
I. osnovna škola Petrinja, Gundulićeva 5
Sisak
OŠ Braće Ribara, Zagrebačka 8a
OŠ Ivana Kukuljevića, Kralja Tomislava 19
OŠ 22. lipanj, Franje Lovrića 27
Srednja obrtnička škola, Lađarska 1
Opća bolnica Dr. Ivo Pedišić, Josipa Jurja Strossmayera 54
Logo-Cvrčak, privatni logopedski kabinet, Ivana Meštovića 20
Topusko
OŠ Vladimira Nazora, Školska 10

 

4. Karlovačka županija


Karlovac
OŠ Banija, Gaja Petrovića 5
OŠ Grabrik, Maksimilijana Vrhovca bb
Centar SUVAG, Imbre Tkalca 2
Centar za odgoj i obrazovanje djece i mladeži Karlovac, Banija 24
Dom za odgoj djece i mladeži, Banija 14
Mali Erjavec
Centar za rehabilitaciju Ozalj, Jaškovo bb
Ogulin
Dječji vrtić Bistrac, Petra Preradovića 23
Opća bolnica - neurologija - psihijatrija, Bolnička 38
Osnovna škola Ivane-Brlić Mažuranić, Josipa Jelačića 1


5. Varaždinska županija

Donje Makoišće
OŠ Podrute, Makoišće Donje 115
Donji Martijanec
OŠ Martijanec, Školska 3
Ivanec
Odgojni dom Ivanec, Pahinsko 6
Ludbreg
OŠ Ludbreg, Kačićeva 17
Ljubešćica
OŠ Ljubešćica, Zagrebačka 22
Novi Marof
OŠ Novi Marof, Zagorska 23
Petrijanec
OŠ Petrijanec, Vladimira Nazora 42
Sveti Đurđ
OŠ Sveti Đurđ, Cvjetna 4
Svibovec (Toplički)
OŠ Svibovec, Braće Radića 4
Varaždin
OŠ Tomislava Špoljara, Graberje 33
II. osnovna škola, Augusta Cesarca 10
VI. osnovna škola, Dimitrija Demetra 13
Dječji vrtić, Preradovićeva 15
Centar za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar, Graberje 33
Centar za radnu terapiju i rehabilitaciju, Zinke Kunc 47
Opća bolnica Varaždin, Djelatnost za logopediju,
Ivana Meštrovića bb
Opća bolnica Varaždin, Centar za neurorazvojne poremećaje, Ivana Meštrovića bb
Logopedski kabinet DijaLog
, Kratka ulica 2
Logopedski studio Logos, Jalkovečka ulica 104a (naselje Grabanice
Varaždinske Toplice
OŠ Antune i Ivana Kukuljevića, Martina Pušteka 1
Bolnica za reumatske bolesti i rehabilitaciju, Trg Slobode 1
Veliki Bukovec
OŠ Veliki Bukovec, Dravska 42


6. Koprivničko - križevačka županija

Đurđevac
OŠ Grgura Karlovčana, Basarićekova 5d
Koprivnica
OŠ Antuna Nemčića Gostovinskog, Školska ulica 5
OŠ Braće Radića, Miklinovec 6a
Dječji vrtić Tratinčica, Trg podravskih heroja 7
Centar za odgoj i obrazovanje Podravsko sunce, Hercegovačka bb
Križevci
OŠ Vladimira Nazora, Ulica bana Josipa Jelačića 23
Dječji vrtić Križevci, Matije Gupca 52
Virje
OŠ Prof. Franje Viktora Šignjara, Gundulićeva 5a

 

7. Bjelovarsko - bilogorska županija


Bjelovar
II. osnovna škola, Ivana Viteza Trnskog 19
IV. osnovna škola Bjelovar, Andrije Hebranga bb
V. osnovna škola, Šetalište dr. Ivše Lebovića 1
Opća bolnica, Antuna Mihanovića 8
Dom zdravlja, Antuna Mihanovića 8
Privatna logopedska djelatnost, Ljudevita Gaja 10
Daruvar
OŠ Vladimira Nazora, Gajeva 24
Centar za odgoj i obrazovanje Rudolf Steiner, Masarykova 85
Rovišće
OŠ Rovišće, Vladimira Nazora 1
Veliko Trojstvo
OŠ Veliko Trojstvo, Braće Radića 49


8. Primorsko - goranska županija

Crikvenica
OŠ Zvonka Cara, Kotorska bb
Kraljevica
OŠ Kraljevica, Josipa Jurja Strossmayera 35
Krk
OŠ Frana Krste Frankopana, Frankopanska 40
Lovran
OŠ Viktora Cara Emina, 9. rujna 4
Matulji
Dječji vrtić Matulji, Drage Gervaisa 4
Mrkopalj
OŠ Mrkopalj, Školska ulica 2
Dječji vrtić Pahuljice, Školska ulica 2
Rab
OŠ Ivana Rabljanina, Banjol 10
Čuvalište Snoopy, Banjol 401

Rijeka
OŠ Centar, Podhumskih žrtava 5
OŠ Frana Frankovića, Ivana Žorža 17a
OŠ Kantrida, Izviđačka 9
OŠ Kozala, Ante Kovačića 21
OŠ Podmurvice, Podmurvice 6
OŠ Škurinje, Mihačeva draga 13
OŠ Vladimira Gortana, Prilaz Vladimira Gortana 2
OŠ Zamet, Bože Vidasa 12
Centar predškolskog odgoja Kvarner, J.P. Kamova 58
Centar predškolskog odgoja Maestral, Kalvarija 1
Centar predškolskog odgoja Potok, Josipa Završnika 3
Centar predškolskog odgoja Palčić, Jože Vlahovića bb
Centar predškolskog odgoja Turnić, Karasova 4
Centar predškolskog odgoja Zamet, I. Ćikovića Belog 9a
Centar za odgoj i obrazovanje, Senjskih uskoka 2
Klinički bolnički centar Rijeka, Zavod za dijagnostiku sluha i govora, Krešimirova 42
Logos, privatni logopedski kabinet, Pomerio 21

 

9. Ličko - senjska županija

Senj
OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića, Silvija Strahimira Kranjčevića 1

 

10. Virovitičko- podravska županija

Orahovica
OŠ Ivane Brlić Mažuranić, Trg Tina Ujevića 1
Virovitica
OŠ Virovitica, Ljudevita Gaja 42

 

11. Požeško - slavonska županija

Brestovac
OŠ Dragutina Lermana, Požeška 45
Čaglin
OŠ Stjepana Radića, Vladimira Nazora 3
Kutjevo
OŠ Zdenke Turković, Republike hrvatske bb
Lipik
OŠ Lipik, Školska 25
Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju, Marije Terezije 13
Pakrac
OŠ Braće Radića, Bolnička 55
Pleternica
OŠ Fra Kaje Adžića, Školska bb
Poljana
OŠ Grigora Viteza, Antunovačka 29
Požega
OŠ Antuna Kanižlića, Antuna Kanižlića 2
OŠ Dobrice Cesarića, Slavonska 8
OŠ Julija Kempfa, Dr. Franje Tuđmana 2
Opća županijska bolnica, Osječka 107


12. Brodsko - posavska županija


Babina Greda
OŠ Mijat Stojanović, Vladimira Nazora 1
Nova Gradiška
Opća bolnica, Strossmayerova 17
OŠ Mato Lovrak, M. Benkovića 39
Slavonski Brod
OŠ Blaža Tadijanovića, Podvinjska 25
OŠ Bogoslava Šuleka, Aleja Miroslava Krleže 2
OŠ Milan Amruš, Nikole Zrinskog 100
OŠ Vladimira Nazora, Franje Marinića 9
Dječji vrtić Slavonski Brod, Borovska 5
Poliklinika Zlatni cekin, Vinogorska bb
Centar za rehabilitaciju sluha i govora, Jagićeva 1
Opća bolnica Dr. Josipa Benčevića, Andrije Štampara 46

 

13. Zadarska županija


Benkovac

OŠ Benkovac, Antuna Mihanovića 21
Biograd
OŠ Biograd, Dr. Franje Tuđmana 27
Obrovac
Dječji vrtić Obrovac, Ivane Brlić-Mažuranić bb
Zadar
OŠ Bartula Kašića, Bribirski prilaz 2
OŠ Krune Krstića, Trg gospe Loretske 3
OŠ Petra Preradovića, Trg Petra Preradovića 1
OŠ Stanovi, Rine Aras 3
OŠ Šime Budinića, Put Šimunova 4
OŠ Šimuna Kožičića Benje, Asje Petričić 7
OŠ Voštarnica, Ivana Meštrovića 4
Dječji vrtić Radost, Bartola Kašića 3/1
Dječji vrtić za djecu s teškoćama u razvoju Latica, Kolovare 10
Boravak za djecu i mladež s teškoćama u razvoju, Kolovare 10
Opća bolnica Zadar, Bože Peričića 5
Savez osoba oštećena sluha, Ruđera Boškovića 6/3

 

14. Osječko - baranjska županija

Đakovo
DZ Đakovo, Preradovićeva 2
Donji Miholjac
OŠ Augusta Harambašića, Prilaz stadionu 1
Đurđenovac
OŠ Josipa Jurja Strossmayera, Kardinala Alojzija Stepinca bb
Našice
Mozaik- defektološke usluge, privatni logopedski kabinet,
132. našička brigada HV 1
Osijek
OŠ Ivana Filipovića, Kalnička bb
OŠ Grigora Viteza, Korčulanska 1
OŠ Ljudevita Gaja, Krstova 99
OŠ Tina Ujevića, Opatijska 46
Centar za odgoj i obrazovanje Ivan Štark, Drinska 12b
Klinička bolnica - neurološka klinika, Huttlerova 4
Poliklinika SUVAG za rehabilitaciju sluha i govora, Josipa Jurja Strossmayera 6
Privatni logopedski kabinet Loqui, Lorenza Jagera 24
Valpovo
OŠ Matije Petra Katančića, Ive Lole Ribara 3


15. Šibensko - kninska županija

Drniš
OŠ Antuna Mihanovića-Petropoljskog, Trg Josipa Kosora 5
Knin
OŠ Knin, Josipa Jovića 2
II. osnovna škola Knin, Ivaniša Nelipića 2
Šibenik
OŠ Fausta Vrančića, Trg Ivana Gorana Kovačića 2
OŠ Jurja Dalmatinca, Stipe Ninića 27
OŠ Jurja Šižgovića, Stjepana Radića bb
OŠ Petra Krešimira IV, Bana Josipa Jelačića 74
Gradski vrtić Šibenik, Ulica branitelja Domovinskog rata 2
Centar za odgoj djece i mladeži, Ulica bana Josipa Jelačića 4
Udruga za pomoć djeci s poteškoćama u učenju "Izvor ljubavi", Zagorska 14
Vrpolje
OŠ Vrpolje, Vrpoljačka cesta bb


16. Vukovarsko - srijemska županija

Babina Greda
OŠ Mijata Stojanovića, V. Nazora 1
Otok
OŠ Josipa Lovretića, Ulica Josipa Jurja Strossmayera 142
Vinkovci
OŠ Antuna Gustava Matoša, Ohridska 21
Županja
OŠ Ivana Kozarca, Dr. Franje Račkog 30

 

17. Splitsko - dalmatinska županija

Baška Voda
OŠ Bariše Granića Meštra, Spiline 2
Brela
Dječji vrtić Brela, Trg žrtava Domovinskog rata 1
Donji Muć
OŠ Braće Radića, Vrba bb
OŠ kneza Branimira, Donji Muć
Hvar
Dječji vrtić V. Božitković, Hanibala Lucića bb
Imotski
OŠ Stjepana Radića, Fra Stjepana Vrljića 13
Kaštel Novi
Centar za smještaj i rehabilitaciju Mir, Rudine bb
Kaštel Stari
OŠ Prof. Filip Lukas, Put Banovine bb
Klis
OŠ Petra Kružića, Megdan bb
Komiža
OŠ Komiža, Školska 11
Makarska
OŠ Petra Perice, Zelenka bb
OŠ Stjepana Ivičevića, Ante Starčevića 14
Dječji vrtić Biokovsko zvonce, Moližanskih Hrvata 2
Omiš
OŠ Josipa Pupačića, Trg kralja Tomislava 1
Podstrana
OŠ Strožanac, Blato 1
Seget Donji
OŠ Kralja Zvonimira, Školski prilaz 8
Sinj
OŠ Marka Marulića, Vladimira Nazora 4
Centar za odgoj i obrazovanje Juraj Bonači, Odjel Sinj, Put ferate bb
Slatine
OŠ Slatine, Put Lovreta 1
Solin
OŠ Don Lovre Katića, Put Majdana 3
Dječji vrtić Cvrčak, Zvonimirova 71
Split
OŠ Bol, Hrvatskih iseljenika 10
OŠ Dobri, Kliška 25
OŠ Gripe, Alojzija Stepinca 12
OŠ Kman - Kocunar, Benkovačka 10
OŠ Lučac, Omiška 27
OŠ Manuš, Vukovarska 11
OŠ Marjan, Ljudevita Gaja 1
OŠ Mertojak, Doverska bb
OŠ Plokite, Slavonska 13
OŠ Pojišan, Viška 12
OŠ Pujanke, Ive Tijardovića 30
OŠ Ravne njive, Sarajevska 30
OŠ Skalice, Put Skalica 18
OŠ Spinut, Teslina 12
OŠ Split 3, Bruna Bušića 6
OŠ Sućidar, Perivoj Ane Roje 1
OŠ Trstenik, Dinka Šimunovića 22
OŠ Visoka, Vrh Visoke 32
Dječji vrtić Cvit mediterana, Tršćanska 29
Dječji vrtić Grigor Vitez, Kliška bb
Dječji vrtić Marjan, Put svete Mande 11
Dječji vrtić Radost, Hercegovačka bb
Splitska udruga za osobe s disleksijom, Matoševa 29
Dom za djecu Maestral, J. Šižgorića 4
Centar za odgoj i obrazovanje Juraj Bonači, Brune Bušića 30
Centar za odgoj i obrazovanje Slava Raškaj, Radnička 2
KBC Firule, Spinčićeva 1
Poliklinika za rehabilitaciju osoba sa smetnjama u razvoju,
1.lokacija: Put Meja 5
2.lokacija: DZ "dr. Petar Vitezica", Antuna Gustava Matoša 2
Savez humanitarnih organizacija, Tršćanska 53
Centar za logopediju i matematiku A.B.C. SilabuS, Teslina 25
Lo-go, privatni logopedski kabinet, Viška 3
Splitske Toplice
Klinička bolnica, Odjel za fizikalnu medicinu, rehabilitaciju i reumatologiju, Marmontova 4
Strožanac
OŠ Strožanac, Blato 1
Supetar
OŠ Supetar, Porat 25
Tijarica
OŠ Stjepan Radić, Tijarica donja bb
Trilj
OŠ Trilj, Poljičke republike 18
Trogir
OŠ Majstora Radovana, Put Demunta 12
OŠ Petra Berislavića, Obala bana Berislavića 16
Vis
OŠ Vis, Viškog boja 10
Vrgorac
OŠ Vrgorac, Matice Hrvatske 9
Dječji vrtić Vrgorac, Matice Hrvatske 13
Vrlika
Centar za rehabilitaciju Fra Ante Sekelez, Ulica 30. svibnja 16
Žrnovnica
Osnovna škola Žrnovnica, Hrvatskih velikana 41


18. Istarska županija


Buje
OŠ Mate Balota, Školski brijeg 2
Dječji vrtić Asilo infantile Buie, Matije Gupca 13
Labin
OŠ Ive Lole Ribara, Rudarska 9
Centar Liče Faraguna, Šćiri 3
Dom zdravlja, Svetog Mikule 2
Novigrad
Dječji vrtić Tičići, Emonijska 6
Poreč
OŠ Poreč, Karla Huguesa 7
Dječji vrtić i jaslice Radost, Rade Končara 7
Logos, privatni logopedski kabinet, Partizanska 4
Pula
OŠ Kastanjer, Rimske centurijacije 29
OŠ Stoja, Brijunska 5
Dom za djecu, mladež i odrasle osobe s cerebralnom paralizom i drugim posebnim potrebama, Pina Budicina 23
Dom za odgoj djece i mladeži, Boškovićev uspon 8
Opća bolnica, Zagrebačka 30
Škola za odgoj i obrazovanje, Rovinjska 6
Privatni logopedski kabinet, Cerneccina 5
Privatni logopedski kabinet Logo Expres, Mletačka 12
Rovinj
OŠ Jurja Dobrile, Stanka Pauletića 8
OŠ Vladimira Nazora, Edmonda de Amicisa 31
Dječji vrtić i jaslice Neven, Fontera bb
Umag
OŠ Marije i Line, Školska 14
OŠ Viktora Cara Emina, Školska bb
Dječji vrtić i jaslice Duga, Školska ulica 12
Žminj
OŠ Vladimira Gortana, Ulica 9. rujna 2

 

19. Dubrovačko - neretvanska županija

Blato (otok Korčula)
OŠ Blato, 1.ulica 25/2
Cavtat
OŠ Cavtat, Stjepana Radića 3
Dubrovnik
OŠ Ivana Gundulića, Sustjepanska 4
OŠ Lapad, Od Batale 14
OŠ Marina Držića, Volantina 6
OŠ Marina Getaldića, Frana Supila 3
OŠ Mokošica, Bartola Kašića 20
Opća bolnica Dubrovnik, Jedinica za poremećaje razvojne dobi, Roka Mišetića bb
Fiat Verbum, privatni logopedski kabinet, Marka Marojice 33
Komin
OŠ Ive Dugandžića Mišića, Bana Josipa Jelačića 13
Korčula
OŠ Petra Kanavelića, Ante Starčevića 1
Metković
OŠ Don Mihovila Pavlinovića, Alojzija Stepinca 2
OŠ Stjepana Radića, Kralja Zvonimira 8
Dom zdravlja, Ante Starčevića 12
Opuzen
OŠ Opuzen, Silvija Strahimira Kranjčevića 11
Staševica
OŠ Fra Ante Gnječa, Petra Kežića 2


20. Međimurska županija

Čakovec
Dječji centar Čakovec, Lavoslava Ružičke 2
Centar za odgoj i obrazovanje, Ivana pl. Zajca 26
Županijska bolnica, Ivana Gorana Kovačića 1e
Nedelišće
OŠ Nedelišće, Trg Republike 9
Prelog
OŠ Prelog, Trg bana Jelačića 2

 

21. Grad Zagreb

Hrvatski Leskovac
Dječji vrtić Hrvatski Leskovac, Potočna 9
Kašina
OŠ Vugrovec, Ivana Mažuranića 43
Sesvete
I. osnovna škola Luka, Otona Ivekovića 16
OŠ Brestje, Potočnica bb
OŠ Sesvete, Ivana Gorana Kovačića 19
Dječji vrtić Leptir, Ivana Gorana Kovačića 20
Dječji vrtić Sesvete, Ive Tijardovića 9

Zagreb - osnovne škole
I. osnovna škola Bartola Kašića, Vrisnička 4
OŠ Ante Kovačića, Kotarnica bb
OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5
OŠ Augusta Šenoe, Selska cesta 95
OŠ Davorina Trstenjaka, Krčka 3
OŠ Frana Galovića, Školski prilaz bb
OŠ Frana Krste Frankopana, Ivanićgradska 24
OŠ Grigora Viteza, Kruge 46
OŠ Grofa Janka Draškovića, Vrapčanska 7
OŠ Gustava Krkleca, Božidara Magovca 103
OŠ Ivana Mažuranića, Javorinska 1
OŠ Jordanovac, Jordanovac 108
OŠ Josip Jurja Strossmayera, Varšavska 18
OŠ Josipa Račića, Srednjaci bb
OŠ Kralja Tomislava, Nova cesta 92
OŠ Lovre pl. Matačića, Joze Laurenčića bb
OŠ Marina Držića, Nalješkovićeva 4
OŠ Mate Lovraka, Aleja Blaža Jurišića 13
OŠ Medvedgrad, Strma cesta 15
OŠ Nad lipom, Nad lipom 13
OŠ Nikole Tesle, Matečićeva 67
OŠ Prečko, Dekanići 6
OŠ Rudeš, Jablanska 51
OŠ Savski Gaj, Remetinečka cesta 64a
OŠ Stenjevec, Bolnička 92
OŠ Susedgrad, Bolnička 60a
OŠ Tituša Brezovačkog, Špansko 1
OŠ Voltino, Vinkovačka 1
OŠ Vukomerec, Porečka 7c
OŠ Zapruđe, Meštrovićev trg 8a
Privatna OŠ Nandi, Gračanska 9

Zagreb - dječji vrtići
Dječji vrtić Bajka, Zorkovačka 8
Dječji vrtić Budućnost, Mihanovićeva 30
Dječji vrtić Bukovac, Trnac 67
Dječji vrtić Cvjetnjak, Nova Ves 55, Samostan Antunovac
Dječji vrtić Cvrčak, Turopoljska 29
Dječji vrtić Duga, I. Ferenčica bb
Dječji vrtić Grigor Vitez, Ratarska 5
Dječji vrtić IBM, Cerska bb
Dječji vrtić Izvor, Prilaz Đure Deželića 30
Dječji vrtić Jarun, Bartolići 39a
Dječji vrtić Maksimir, Aleja Antuna Augustinčića 4
Dječji vrtić Malešnica, Ante Topića Mimare 34
Dječji vrtić Mali princ, Lašćinska cesta 17
Dječji vrtić Matije Gupca, Braće Cvijića 18
Dječji vrtić Palčica, Saliha Alića 4
Dječji vrtić Petar Pan, Španovićeva 18
Dječji vrtić Potočnica, Ulica grada Vukovara 18
Dječji vrtić Siget, Siget 12
Dječji vrtić Sunce, III Poljanice 2
Dječji vrtić Šuma Striborova, Ivana Gundulića 22a
Dječji vrtić Šumska jagoda, Sveti duh 75
Dječji vrtić Travno, Aleja Božidara Magovca 10
Dječji vrtić Trešnjevka, Badalićeva 24
Dječji vrtić Vedri dani, Makančeva 11a
Dječji vrtić Vjeverica, Ksaverska cesta 14
Dječji vrtić Vrapče, Nikole Gorjanskog 7
Dječji vrtić Vrbik, Gagarinov put 10
Dječji vrtić Zapruđe, Baburičina 11
Privatni dječji vrtić "Dječja igra", Aleja Blaža Jurišića 9
Srčeko, privatni Montessori dječji vrtić, Pantovčak 104d

Zagreb - ustanove
Poliklinika SUVAG, Ljudevita Posavskog 10
Bolnica za djecu s motoričkim i neurorazvojnim teškoćama, Goljak 2
Dom za djecu i omladinu Josipovac, Nazorova 49
Dom za odgoj djece i mladeži Zagreb, Svetog Mateja 70a
DZ Željezničar, Grgura Ninskog 3
Centar za odgoj i obrazovanje Slava Raškaj, Ilica 83
KB Sestre milosrdnice, Vinogradska 29
KB Sveti duh, Sveti duh 66
KB Dubrava, Avenija Gojka Šuška 6
KB Merkur, Zajčeva 19
Klinika za dječje bolesti Zagreb, Klaićeva 16
Opća bolnica Sveti duh, Zavod za ORL, kirurgiju glave i vrata, Sveti duh 64
ORL Klinika Šalata, Fonijatrijski centar, Šalata 4,
Poliklinika za zaštitu djece grada Zagreba, Argentinska 2, Gajnice
Savjetovalište Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, Ilica 83
Psihijatrijska bolnica za djecu i mladež, Kukuljevićeva 11
Centar za odgoj i obrazovanje Vinko Bek - osnovna škola,
Nazorova 53
Dnevni centar za radnu terapiju i rehabilitaciju Mala kuća,
Njegoševa 3
Centar za odgoj, obrazovanje i osposobljavanje djece i mladeži, Dubrava, Prilaz Tomislava Špoljara 2
Centar za odgoj i obrazovanje Goljak, Goljak 2
Centar za rehabilitaciju Sloboština, Nikole Andrića 3
Centar za odgoj i obrazovanje djece i mladeži, Gornje Prekrižje 48,
Centar za rehabilitaciju Zagreb, Orlovac 2
Centar za odgoj i obrazovanje djece i mladeži, Avenija sv. Mateja 70
Centar za obitelj, djecu i mlade, Trg I. Kukuljevića 1, Špansko
Srednja škola, Centar za odgoj i obrazovanje, Zagorska 14


Zagreb - privatni logopedski kabineti
Apex - rehabilitacija govora i jezika, Sermageova 3
Centar za logopediju, Slovenska 5
En-ten-tini, logopedski kabinet, 1. Poljanice 3
Jezik i govor, Ivšićev prilaz 9
Kraljev govor, logopedski kabinet, Bistranska 15a
Lapsus linguae, Kaptol centar, Zavojna 8
Lingua - studio za govornu komunikaciju, Tratinska 34/4
Logopedski kabinet, Lopatinečka 13
Logos - Kalos, studio za govornu komunikaciju, Kamaufova 10
Logoped, Belostenčeva 3
Logopedski centar, suzanajelj@me.com ili 099-7007-917
Logokor, Domagojeva 4
Logopolis, Andrije Kačića Miošića 21
Logopedski centar "Logos", M. Divkovića 3
Logopedski kabinet, vježbaonica i savjetovalište za teškoće glasa i govora, Padine 28
Logopedski kabinet ABC, Ožujska 23, Vrbani
Logopedski kabinet "LOGO LABOS", Krajiška 12
Logopedski studio, Bauerova 34
Logotherapia, Martićeva 18
Savjetovalište Učenje problema nema - logopedske vježbe, Svibovac 4
Logopedski kabinet Verbum sanum na adresama:
Jarun 43 i Storžička 2c, Gajnice

.................................................................................... POČETAK STRANICE